Môžem vrátiť položky?

Samozrejme dúfame, že sa vám naše produkty páčia rovnako ako nám. Ak však z akéhokoľvek dôvodu chcete niečo vrátiť, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní od prijatia objednávky za poplatok. Pokyny na vrátenie tovaru nájdete tu pod Všeobecnými obchodnými podmienkami. 

Produkty na mieru, ako sú personalizované produkty alebo objednávky podľa špecifikácií zákazníka (napr. postele), sú vylúčené z práva na vrátenie a odstúpenie od zmluvy.

Objednávka – uzavretie zmluvy / vrátenie / reklamácia

Objednávka a zmluva medzi “Minilove” a zákazníkom o kúpe tovaru vzniká vykonaním a dokončením procesu objednávania kupujúcim (= záväzná ponuka) a potvrdením a prijatím ponuky predávajúceho “Minilove”.

Potvrdenie prebieha e-mailom kupujúcemu. Potvrdenie objednávky so všetkými údajmi objednávky dostane kupujúci spravidla emailom do jedného pracovného dňa. Objednávku je možné vykonať len s dospelou osobou.

Vrátenie / Reklamácia

Ak chcete zaregistrovať svoje vrátenie alebo sťažnosť, pošlite nám e-mail na adresu info@minilove.sk

  1. Vrátenie:

Máte 14-dňové právo na odstúpenie od zmluvy.

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpy do 14 dní od prevzatia tovaru a vrátiť tovar predávajúcemu bez udania dôvodu.

V prípade odstúpenia od zmluvy musí byť tovar vrátený kompletný a v pôvodnom obale, v nepoužitom a znovu predajnom stave. Produkty na mieru, ako sú personalizované produkty alebo objednávky podľa špecifikácií zákazníka, sú vylúčené z práva na vrátenie a odstúpenie od zmluvy.

Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci. Ak tovar vykazuje známky používania, je poškodený alebo neúplný, môže byť vrátená fakturovaná suma primerane znížená.

Už zaplatené prepravné náklady sa nevracajú.

Pri výpovednej lehote 3 dní sa sobota nepovažuje za pracovný deň. Lehota začína plynúť dňom prevzatia tovaru kupujúcim. Na ochranu práva na odstúpenie od zmluvy postačí včas zaslať vyhlásenie o odstúpení od zmluvy (napríklad listom alebo e-mailom) alebo tovaru predávajúcemu „Minilove“. Aby bolo odstúpenie od zmluvy akceptované, musia byť najprv všetky produkty vrátené. Ak by bol tovar poškodený alebo opotrebovaný, kupujúci je povinný zaplatiť náhradu škody do jej výšky. “Minilove” nehradí prepravné náklady na vrátenie a výmenu tovaru objednaného z internetového obchodu. 

  • Veci musia byť nenosené, neprané a v perfektnom stave.
  • Štítky sa nesmú odstraňovať.
  • Originálny obal musí byť vrátený nepoškodený.

 

Tovar je potrebné vrátiť na adresu:

Simona Augustínová

Podbeľová ulica 2093/6A

90041 Rovinka

E-mail: info@minilove.sk tel.č.: +421 915 121 348

 

Balíky, ktoré nemajú odosielateľa, môžu predĺžiť proces vrátenia, prípadne nemusia byť spracované vôbec z dôvodu nedostatočného priradenia. V tomto prípade bohužiaľ nie je možné vrátiť peniaze. Žiadame Vás preto, aby ste vrátenie správne zaevidovali a na balík čitateľne napísali vaše údaje.

  1. Reklamácia

Máte reklamáciu?

Potom nám napíšte správu na info@minilove.sk a pridajte nasledujúce informácie:

  • Číslo objednávky
  • Položka, ktorú chcete reklamovať
  • Fotografie sťažnosti
  • E-mailová adresa, pod ktorou ste zadali objednávku (ak nás kontaktujete z inej e-mailovej adresy)
  • Informácie o dôvode reklamácie

 

Vašu požiadavku sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie.