Tiny Love Hudobný box pre hru na brušku Meadow Days

€43,60
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1306006830TL
Tiny Love Hudobný box pre hru na brušku Meadow Days

Podrobný popis

Unikátny hudobný box s hudbou, svetielkami a otočnými ramenami podnecuje dieťa k hre na brušku. Pre malé dojča ktoré trávi väčšinu dňa aj noci ležaním na chrbte, je dôležité, aby trávilo niekoľkokrát denne čas ležaním na brušku s  tzv, "pasením koníkov". Poloha na brušku prináša dieťatku iný pohľad na svet a posilňuje krčné a chrbtové svaly, ktoré neskôr umožňujú dieťaťu začať sa pretáčať, liezť a sedieť bez opory. Hudobný box ponúka dieťaťu aktivity, ktoré ho udržia dlhšie spokojné v polohe na brušku.

Na ramenách, otáčajúcich sa o 360 °, upútajú pozornosť dieťaťa zavesené obojstranné zrkadlo aj výrazné hologramové obrázky. Obrázky zvieratiek sa pohybujú aj v okienku hudobného boxu. Hračka umožňuje nastaviť automatické prehrávanie až 30 minút melódií spolu so svetielkami. Ďalšou možnosťou je púšťanie hudby a svetielok dotykom, dieťa sa tak učí príčine a následku.

Hračku je možné používať aj bez hudby. Okrem postavenia hračky na zem pre hru na brušku je možné ju s pomocou klipu zavesiť napr. na kočík.

Rozmery: 18,8 x 9,6 x 13,3 cm

Batérie 3xAA 1,5V nie sú súčasťou balenia.

Vhodné pre deti od narodenia.Youtube video: Pozrieť video

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné a zvukové hračky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: