Často kladené otázky

Často kladené otázky

Náš tovar je dostupný iba cez náš e-shop
V našom obchode sú dostupné tieto možnosti platby: PayPal, platba kartou alebo prevodom na bankový účet
Po prijatí Vašej objednávky Vám do 24 hodín automaticky zašleme potvrdzujúci email. Ak ste po 24 hodinách nedostali potvrdzujúci e-mail (nezabudnite skontrolovať priečinok so spamom), kontaktujte info@minilove.sk
Hneď ako vaša objednávka opustí náš obchod, dostanete e-mailom potvrdenie o odoslaní vrátane kódu sledovania. Svoju objednávku môžete sledovať kliknutím na kód.
Expresný čas spracovania: 2-4 pracovné dni (príplatok 7 EUR - ak je táto možnosť uvedená pri produkte)
Produkty na sklade: 1-3 pracovné dni
Personalizované produkty 7-10 pracovných dní
Nábytok (postele, matrace) – 5-30 pracovných dní
Vlastnoručne šité výrobky 4 – 15 pracovných dní
Kontaktujte E-mail: info@minilove.sk alebo tel.č.: +421 915 121 348
Našimi servisnými partnermi sú Packeta a GLS. Na Slovensku si môžete vybrať s viac ako 1 979 výdajných miest alebo doručenie domov kuriérom.
Posielame do SR, ČR, AT, HU
Packeta výdajné miesto – 3,50 EUR
Kuriér Packeta – 5,00 EUR

Česko Packeta  výdajné miesto - 4,50 EUR
Česko Kuriér Packeta – 5,50  EUR

Rakúsko – 5 EUR
Maďarsko – 7 EUR

Vrátiť môžete buď časť, alebo všetko. Napíšte nám najskôr na info@minilove.sk, aby sme mali o Vás informáciu. Vyplňte Tento Formulár a priložte ho do balíčka. Bez priloženého formulára nebude zásielka identifikovaná a nebude už možné zásielku dohľadať! Tovar je potrebné vrátiť na adresu: Simona Augustínová Podbeľová ulica 2093/6A 90041 Rovinka E-mail: info@minilove.sk tel.č.: +421 915 121 348 Alebo: Tovar doneste na akúkoľvek Packetu vo vašom okolí kde je SLUŽBA REKLAMAČNÝ ASISTENT a pri odovzdaní nahláste kód: 98279180 , na základe ktorého Vám balíček prijmú a pošlú k nám späť. Pobočky nájdete tu https://www.packeta.sk/pobocky/ Vrátenie dopravnou spoločnosťou Packeta je účtovaný poplatok 2,5 €, ktorý bude odpočítaný z vrátenej čiastky.
Samozrejme dúfame, že sa vám naše produkty páčia rovnako ako nám. Ak však z akéhokoľvek dôvodu chcete niečo vrátiť, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní od prijatia objednávky za poplatok. Pokyny na vrátenie tovaru nájdete tu pod Všeobecnými obchodnými podmienkami.  Produkty na mieru, ako sú personalizované produkty alebo objednávky podľa špecifikácií zákazníka (napr. postele), sú vylúčené z práva na vrátenie a odstúpenie od zmluvy. Objednávka - uzavretie zmluvy / vrátenie / reklamácia Objednávka a zmluva medzi "Minilove" a zákazníkom o kúpe tovaru vzniká vykonaním a dokončením procesu objednávania kupujúcim (= záväzná ponuka) a potvrdením a prijatím ponuky predávajúceho "Minilove". Potvrdenie prebieha e-mailom kupujúcemu. Potvrdenie objednávky so všetkými údajmi objednávky dostane kupujúci spravidla emailom do jedného pracovného dňa. Objednávku je možné vykonať len s dospelou osobou. Vrátenie / Reklamácia Ak chcete zaregistrovať svoje vrátenie alebo sťažnosť, pošlite nám e-mail na adresu info@minilove.sk
  1. Vrátenie:
Máte 14-dňové právo na odstúpenie od zmluvy. Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpy do 14 dní od prevzatia tovaru a vrátiť tovar predávajúcemu bez udania dôvodu. V prípade odstúpenia od zmluvy musí byť tovar vrátený kompletný a v pôvodnom obale, v nepoužitom a znovu predajnom stave. Produkty na mieru, ako sú personalizované produkty alebo objednávky podľa špecifikácií zákazníka, sú vylúčené z práva na vrátenie a odstúpenie od zmluvy. Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci. Ak tovar vykazuje známky používania, je poškodený alebo neúplný, môže byť vrátená fakturovaná suma primerane znížená. Už zaplatené prepravné náklady sa nevracajú. Pri výpovednej lehote 3 dní sa sobota nepovažuje za pracovný deň. Lehota začína plynúť dňom prevzatia tovaru kupujúcim. Na ochranu práva na odstúpenie od zmluvy postačí včas zaslať vyhlásenie o odstúpení od zmluvy (napríklad listom alebo e-mailom) alebo tovaru predávajúcemu „Minilove“. Aby bolo odstúpenie od zmluvy akceptované, musia byť najprv všetky produkty vrátené. Ak by bol tovar poškodený alebo opotrebovaný, kupujúci je povinný zaplatiť náhradu škody do jej výšky. "Minilove" nehradí prepravné náklady na vrátenie a výmenu tovaru objednaného z internetového obchodu. 
  • Veci musia byť nenosené, neprané a v perfektnom stave.
  • Štítky sa nesmú odstraňovať.
  • Originálny obal musí byť vrátený nepoškodený.
  Tovar je potrebné vrátiť na adresu: Simona Augustínová Podbeľová ulica 2093/6A 90041 Rovinka E-mail: info@minilove.sk tel.č.: +421 915 121 348   Balíky, ktoré nemajú odosielateľa, môžu predĺžiť proces vrátenia, prípadne nemusia byť spracované vôbec z dôvodu nedostatočného priradenia. V tomto prípade bohužiaľ nie je možné vrátiť peniaze. Žiadame Vás preto, aby ste vrátenie správne zaevidovali a na balík čitateľne napísali vaše údaje.
  1. Reklamácia
Máte reklamáciu? Potom nám napíšte správu na info@minilove.sk a pridajte nasledujúce informácie:
  • Číslo objednávky
  • Položka, ktorú chcete reklamovať
  • Fotografie sťažnosti
  • E-mailová adresa, pod ktorou ste zadali objednávku (ak nás kontaktujete z inej e-mailovej adresy)
  • Informácie o dôvode reklamácie
  Vašu požiadavku sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie.
Svoju zásielku môžete sledovať pomocou kódu sledovania, ktorý ste dostali v potvrdení o odoslaní. Bohužiaľ nemáme žiadny vplyv na proces doručenia. Ak váš balík nedorazil po viac ako 5 dňoch, kontaktujte info@minilove.sk

Retiazky na cumlík

So silikónovým krúžkom sa dajú na retiazku jednoduchšie a rýchlejšie pripevniť bežné cumlíky, napríklad značky MAM.
Ide o doplnkové príslušenstvo, ktoré sa pripája k retiazke na cumlík
Časti sú aplikované s láskou ručne pomocou netoxickej plotrovej fólie (biele alebo farebné písmo). Niektoré produkty sú personalizované aj laserom (prirodzená farba).

Potrebujete poradiť?

Na popredné miesto kladieme osobitný prístup ku každému zákazníkovi. Neváhajte nás kontaktovať v prípade,
že potrebujete poradiť, pomôcť, vysvetliť..