Maxi-Cosi Nesta stolička Natural

€251,60
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2719014110MC
Maxi-Cosi Nesta stolička Natural

Podrobný popis

Drevená jedálenská stolička Maxi-Cosi Nesta ponúka pohodlie pre vaše dieťa od narodenia až do dospelosti. Vďaka svojmu nadčasovému modernému dizajnu sa stolička stane aj krásnym doplnkom vášho interiéru.

Na použitie pre deti od narodenia do 3 rokov sú určené samostatne predávané doplnky:

  • novorodenecká sada pre deti od narodenia do 6 mesiacov
  • sada doplnkov 6m+

Bez samostatne predávaných doplnkov je stolička určená pre deti od 3 rokov. Súčasťou oboch sád pre deti od narodenia a od 6 mesiacov sú bezpečnostné pásy na zaistenie bezpečného sedenia bez rizika vypadnutia zo stoličky.

Stolička s novorodeneckou sadou od narodenia ponúka dve polohy náklonu - rovné ležanie pre deti vo veku 0-4 mesiacov a naklonenú polohu pre deti, ktoré už vedia držať samostatne hlavičku. V tejto polohe dieťa môže lepšie sledovať dianie okolo seba a je vhodná aj na kŕmenie prvými príkrmami.

Stolička s doplnkami pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov umožňuje používať stoličku v rôznych variantoch nastavenia polohy sedadla, sklopného operadla aj nastaviteľné opierky nôh podľa veku dieťaťa. Súčasťou samostatne predávanej sady doplnkov je aj jedálenský pult.

Od 3 rokov veku dieťaťa je možné stoličku používať samostatne bez ďalších doplnkov. Polohovanie jednotlivých častí stoličky umožňuje jej prispôsobenie veľkosti rastúceho dieťaťa od batoľaťa až po dospelosť. Stolička je vhodná k jedálenskému stolu aj k písaciemu stolu do detskej izby.

Stolička je vyrobená z odolného, ​​vysoko kvalitného bukového dreva. Hladké tvary stoličky uľahčujú jej údržbu. Montáž aj úpravy nastavenia stoličky sú veľmi jednoduché.

Rozmery: V 100 x H 65,5 x Š 46 cm
Hmotnosť: 6,3 kgYoutube video: Pozrieť video

Dodatočné parametre

Kategória: Nábytok
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: