Moonie Medveď Organic Caramel Natur

Personalizácia ?
Darčekové balenie ?
€71,96
Dostupnosť: Skladom
Kód: 8623MOO
Moonie Medveď Organic Caramel Natur
Moonie Medveď Organic Caramel Natur
Personalizovateľné

Podrobný popis

Moonie uspávačik v podobe rozkošného medvedíka s nočným svetlom a relaxačnými zvukmi pomáha bábätku upokojiť sa a ľahšie zaspať. Upokojujúce zvuky pripomínajú dieťaťu prostredie v maternici mamičky pred jeho narodením. Uspávačik ponúka päť prírodných relaxačných zvukov (lono matky, vietor, lesný potok, morské vlny, dážď) a uspávanku, zloženú špeciálne pre novorodencov.

Bruško medveďa svieti a slúži ako nočné svetlo s výberom siedmich farieb svietenia. Jemné svetlo pomáha dieťaťu cítiť sa v postieľke bezpečne. Svetlo je možné zapnúť aj bez zvukov a nechať ho svietiť po celú noc. Medveď sa pri svietení nijako nezahrieva a je pre dieťa úplne bezpečný.

Inteligentný senzor aktivuje zvuk a svetlo, keď dieťa začne plakať. Hračka potom prehráva relaxačné zvuky a jemne svieti po dobu 30 minút.

Hračka sa dobíja s pomocou USB kábla, na plné nabitie potrebuje 3 hodiny. Plne nabitá batéria vydrží až 8 hodín nepretržitej prevádzky so zapnutým svetlom a zvukom. USB kábel je súčasťou balenia.

Po vybratí zvukového a svietiaceho modulu môžete hračku prať v práčke.

Medvedík je súčasťou produktovej rady Moonie Organic, vyrábanej z cetifikovanej organickej bavlny, farbenej netoxickými farbami. Bavlna pochádza z produkcie bez použitia pesticídov a toxických hnojív. Pri pestovaní organickej bavlny sa používa o 50% menej vody v porovnaní s priemyselným pestovaním. Výplň hračky tvorí recyklovaný materiál.

Hračka bola testovaná švajčiarskym laboratóriom SGS a je v súlade so smernicou 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek.

Rozmery: 28 x 16 x 10,5 cm

Vhodné pre deti od narodenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné a zvukové hračky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: