O nás

O nás

Vitajte na našej stránke Minilove! Veríme, že sa tu budete cítiť príjemne.

Minilove je internetový obchodík plný pekných hračiek, ktoré robia radosť nielen deťom, ale aj ich rodičom. Rovnako ako vy, aj my sme rodičia a záleží nám na našich deťoch. Práve preto sa snažíme vyberať hračky, ktoré podporujú správny vývin dieťaťa, rozvoj jeho schopností, podnecujú ho k prebádaniu okolitého sveta a v neposlednom rade umožňujú zažiť radosť z hry, pohybu a zo spoločne strávených chvíľ.

„Learning by playing“

V našom obchodíku nájdete hračky, ktoré spĺňajú všetky dôležité kritéria:

  • Ekologické materiály s dôrazom na kvalitu, trvácnosť a nezávadnosť overenú celosvetovo uznávanými certifikátmi.
  • Správny vývin dieťaťa zameraný na rozvoj jemnej a hrubej motoriky, špeciálnych schopností a vnímanie okolitého sveta.
  • Estetické cítenie. Veríme, že moderný a kvalitne spracovaný dizajn našich hračiek zaujme nielen deti, ale aj rodičov a stane sa pekným doplnkom ich domácností.
  • Personalizované produkty. U nás nájdete aj personalizované, ručne s láskou vyrábané produkty, ktoré svojim zmyslom pre detail robia produkt jedinečným. Darček, ktorý z každej hračky urobí krásnu spomienku!
katka-lucia

Radi by ste vedeli, kto Vám tieto pekné hračky prináša?

Ahojte ľudkovia,
Ja som Lucia – nová tvár vášho Minilove. Ako ste už možno postrehli, prevzala som po Katke jej zabehnutý, krásny obchodík. Minilove. Minilove bol nielen pre mňa veľkou inšpiráciou, ale aj obchodom naplneným krásnymi hračkami, o ktorých sa mi ako dieťa ani len nesnívalo.

Teraz som jeho pevnou súčasťou a chcem nielen Vašim deťom, ale aj Vám, dospelákom, dopriať krásny výber produktov, ktoré budú robiť radosť nielen Vám, ale aj všetkým obdarovaným. Novinkou budú personalizované produkty, ktoré Vám chcem ako mojim jedinečným zákazníkom ponúknuť, lebo čo nepoteší viac, ako darček s menom obdarovaného.
Budem sa o Vás starať ako len najlepšie viem a dúfam, že Vám spríjemním nejeden deň mojou prítomnosťou.

Držte sa, tak ideme na to … 😊

Lucia

lucia-rodinka-kruh

A kto je Lucia a jej rodinka?

…tak to sme my…..rodina, ktorá stojí za značkou MINILOVE.

Môj manžel, ktorý mi pomáha a je mi oporou a dve najlepšie produktové “testerky“, ktoré si len človek vie predstaviť 😊 Moje malé, krásne dievčatká !

A samozrejme môj celý tím ľudí, ktorí mi každý deň kryjú chrbát a perfektne sa starajú o všetkých zákazníkov, o VÁS !

Nájdite tu pravú hračku pre Vaše dieťa