Podrobný popis
Slunce je kruh, střecha je trojúhelník. A jak vypadá dům? Hravě odpovídající herní zvířecí dobrodružství hravě představuje děti různých tvarů a barev. Kousky dřevěných tvarů by měly být umístěny do výklenků instalačních desek. Je to hra plná zábavy, která bude do značné míry trénovat jemné motorické dovednosti. Vhodné pro děti: Od 2 let Velikost produktu: 23 x 23 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168227788 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.105 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 27,6 x 37,3 x 5,5 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 1.105 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 27,6 x 37,3 x 5,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
