Haba Drevená hrkálka a motorická hračka pre najmenších Guličky
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Drevená hrkálka a motorická hračka pre najmenších Guličky
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Edukačná uchopovacia hračka a farebné hryzátko v jednom - manuálna hračka pre vášho drobca! Skvelá hračka, ktorá umožní dieťatku prejsť obdobím prerezávania zúbkov takmer bezbolestne.Zároveň sa loptičky dajú bezpečne ohýbať do všetkých strán. Guličky na gumičke Magica sú vhodné na prvé dotyky dieťatka a spoznávanie farebných predmetov. Drevené časti sú na gumke a dajú sa flexibilne hýbať. Vhodné pre deti: od 6 mesiacov Rozmer produktu: priemer 6 cm Materiál: drevo - buk, gumičkaDodatočné parametre
| Kategória: | Hryzátka |
|---|---|
| EAN: | 4010168038568 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.089 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 10,1 x 12,9 x 6 cm |
| hmotnosť: | 0.089 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 4 |
| Séria: | Hrkálky |
| Rozmery: | 10,1 x 12,9 x 6 cm |
| TOP: | Áno |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
