Podrobný popis
Drevená hračka je navrhnutá v jasných farbách, ktoré malé deti ľahko vnímajú. Pri práci s hviezdou hravo trénujú svoje jemné motorické zručnosti. Farebné prvky uchopiteľnej hviezdy HABA sa vďaka elastickej páse pohybujú. Modrý plastový prsteň a červený zvonček pri pohybe hrkotajú. Rôzne farby a efekty povzbudzujú dieťa, aby sa dotýkalo a objavovalo. Vhodné pre deti: od 6 mesiacov Materiál: drevo, plastDodatočné parametre
| Kategória: | Hryzátka |
|---|---|
| EAN: | 4010168227603 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.06 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 12,9 x 17,2 x 3 cm |
| hmotnosť: | 0.06 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 4 |
| Séria: | Hrkálky |
| Rozmery: | 12,9 x 17,2 x 3 cm |
| TOP: | Áno |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
