Podrobný popis
Nie každý ježko musí byť pichľavý, tento je však zvukomalebný. Pri hrkaní vydá veselý zvuk zvončeka. Je vhodný na skorý a hravý úvod pre deti do vzrušujúceho sveta zvuku. Je veľmi ľahký i pre ruky malých detí. Vhodné pre deti: od 6 mesiacovDodatočné parametre
| Kategória: | Hryzátka |
|---|---|
| EAN: | 4010168244372 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.05 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 8,1 x 7,5 x 2,8 cm |
| hmotnosť: | 0.05 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 4 |
| Séria: | Hrkálky |
| Rozmery: | 8,1 x 7,5 x 2,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
