Podrobný popis
Co to bude ... Knock, klepe nebo drží se? Každé hudební vejce vydává jiný zvuk. Pokud otřásáte jednou nebo dvěma, postará se o hodiny rytmické zábavy. Tvorba hudby se stává dětskou hrou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hudobné a zvukové hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168077338 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.28 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 16,1 x 11,6 x 6 cm |
| hmotnosť: | 0.28 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 16,1 x 11,6 x 6 cm |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
