Podrobný popis
Tato kniha představí nejmenší do hospodářských zvířat. Dřevěné stránky navlečené na šňůře jsou snadno uchopeny a lze je snadno převrátit. Vhodné pro děti: Od 6 měsíců Velikost produktu: 12 x 12 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168212319 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.254 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 15 x 5 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.254 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 15 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
