Podrobný popis
Tento drak navléknutí pomáhá učit se čísla a barvy. Každá komponenta má jiné číslo. Kdo je může připojit ve správném pořadí? Samozřejmě mohou mít za dračí hlavou barvu! Vhodné pro děti: 2 roky Materiál: dřevo, plastDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168220833 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.36 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 15,9 x 23,8 x 4,5 cm |
| Téma: | Čísla/Matematika |
| hmotnosť: | 0.36 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 15,9 x 23,8 x 4,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Čísla/Matematika |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
