Podrobný popis
Zvířata svůdností jsou zaneprázdněna hnutím! Krávy a další hospodářská zvířata lze na základní desce naskládat a znovu založit. Můžete se pokusit vytvořit věž podle šablony (různé úrovně obtížnosti) nebo myslet na své vlastní uspořádání. Začněme!Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168261577 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.446 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 14 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 21,9 x 21,9 x 4,5 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.446 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 21,9 x 21,9 x 4,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 14 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
