Podrobný popis
Hasiči byli svoláni a plameny budou brzy zničeny. Hasiči a různé další postavy z místa požáru mohou být naskládány a znovu sestaveny na základní desce. Vytvořte jednu z 5 dvojitých karet šablony (různé úrovně obtížnosti) nebo si pomyslete na vlastní uspořádání. Zapněte požární hydrant a pojď!Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168261584 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.479 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 14 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 21,9 x 21,9 x 4,4 cm |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| hmotnosť: | 0.479 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 21,9 x 21,9 x 4,4 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 14 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
