Podrobný popis
Dřevěná vložka s barevnými kolíky a kroužky. Podporují jemné motorické dovednosti dětí a zároveň hravým způsobem učební barvy.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168022024 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.032 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 33 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 21 x 21,3 x 8,1 cm |
| hmotnosť: | 1.032 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 21 x 21,3 x 8,1 cm |
| Počet dielikov: | 33 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
