Haba Dřevěné chrastítko a motorická hračka pro nejmenší Rybka
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Dřevěné chrastítko a motorická hračka pro nejmenší Rybka
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Hej, jaké je krásné mořské stvoření, které jsme zde chytili? Tato hračka potěší děti se zvuky, které vydává. Vhodné pro děti: Od 6 měsíců Materiál: dřevoDodatočné parametre
| Kategória: | Hrkalky a hryzátka |
|---|---|
| EAN: | 4010168251547 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.014 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 16 x 13 x 2,5 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.014 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 16 x 13 x 2,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
