Podrobný popis
Dřevěné chrastítko se zvonkem pro praktikování jemných motorických dovedností pro děti od 6 měsíců. Dřevěné části jsou navlečeny na gumové pásmo. Na jedné straně je pevně připojen zvonek, který při třepání vydává měkký zvuk. Hračka je vyrobena z bukového dřeva, obarvená netoxickými barvami. Vhodné pro děti: Od 6 měsíců Velikost produktu: 10 cm Materiál: dřevoDodatočné parametre
| Kategória: | Hrkalky a hryzátka |
|---|---|
| EAN: | 4010168026312 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 mesiacov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.06 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 24 x 12 x 8 cm |
| hmotnosť: | 0.06 kg |
| Vek: | od 6 mesiacov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 24 x 12 x 8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
