Haba Dřevěné puzzle na učení a přiřazování Denní aktivity 15 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Dřevěné puzzle na učení a přiřazování Denní aktivity 15 ks
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kvak - dobré ráno! Pane Žabiaku, je čas se probudit a začít svůj den! Logicky spojte dřevěné části ve správném pořadí a objevte typický den pana Žabiaka. Pak otočte jednotlivé kousky a naučte se počítat! Vhodné pro děti: Od 2 letDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 4010168253312 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.21 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 15 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 20,2 x 3 cm |
| hmotnosť: | 0.21 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 20,2 x 3 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 15 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
