Podrobný popis
Dřevěná hádanka se zvířaty pro nejmenší zlepšuje paměť a podporuje logické myšlení. Na základě tvaru dítě hledá správné místo pro všechny druhy zvířete při učení nových slov. Dřevěná rukojeť je příjemná a praktická pro dotek a zároveň podporuje silné motorové dovednosti v rukou dítěte. Barvy používané na hračce jsou přirozené, zdraví bez zdraví. Vhodné pro děti: Od 1 rokuDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168218892 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.14 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 30 x 10,3 x 1,7 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.14 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 30 x 10,3 x 1,7 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 4 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
