Haba Dřevěný hudební nástroj pro děti Padající déšť barevná housenka od 2 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Dřevěný hudební nástroj pro děti Padající déšť barevná housenka od 2 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Petrolored Wooden Musical Instrument - The Sound of Rain je originální dárek pro děti všech věkových skupin! „Dešťový zvuk“ dá vašim malým hudebníkům i nejmenším dětem spoustu zábavy. Nástroje podporují rozvoj hudebního pocitu a pocitu rytmu vašich dětí a díky jejich rozmanitosti celé vaší rodiny určitě nabídnou hodiny plné zábavy. vhodné pro děti od 2 letDodatočné parametre
| Kategória: | Hudobné a zvukové hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168224657 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.17 kg |
| ? Materiál: | drevo,plast |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 33 x 8,7 x 2,2 cm |
| hmotnosť: | 0.17 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 33 x 8,7 x 2,2 cm |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
