Podrobný popis
Produkujte nejkrásnější melodie zasažením malých zvonů. Tvorba hudby se stává dětskou hrou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hudobné a zvukové hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168077314 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.215 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 10,2 x 19 x 6,6 cm |
| hmotnosť: | 0.215 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 10,2 x 19 x 6,6 cm |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
