Haba Logic! CASE Logická hra pro děti - rozšíření Stavenisko od 6 rokov
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Logic! CASE Logická hra pro děti - rozšíření Stavenisko od 6 rokov
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Logická hra pro děti staveniště Logic! Případ Haba ze 6 let logiky! Barva případů, náročná, rozmanitá - to jsou logické! Sady hádanek! Cílem je dešifrovat a vyřešit širokou škálu různých hádanek. Děti mohou zkontrolovat, že jejich odpověď je správná u dřevěného špendlíku. Karta může být vytažena. To umožňuje a motivuje děti samostatně řešit problémy a úkoly. Byla hádanka vyřešena? Takže další výzvou je čekání! Logika! Prodloužení sad případů je perfektní způsob, jak začít snadno a flexibilněji na základních startovních sadech a poté pokračovat s novou úrovní obtížnosti, kde vždy existuje jiné téma a vzrušení hry pokračuje! • 77x barevná puzzle pro jednoho hráče • Podporuje logické myšlení a koncentraci • Jednoduchý mechanismus řešení umožňuje dětem ovládat odpovědi nezávisle • Ideální jako cestovní hra na silniciDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168256337 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.24 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 77 dielikov |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 15 x 11,2 x 2,8 cm |
| hmotnosť: | 0.24 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Logic! |
| Rozmery: | 15 x 11,2 x 2,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 77 dielikov |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
