Haba Logic! GAMES Logická hra pro děti Freddy a přátelé od 5 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Logic! GAMES Logická hra pro děti Freddy a přátelé od 5 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Řešte úkoly pomocí chytrých kombinací a najděte spávná řešení jak mají být tyto barevné červíky správně uspořádány – to je cílem logické hry Logic! Games - Freddy a přátelé od německého výrobce HABA. Freddy Woodworm a jeho přátelé milují dovádění a společné hraní. Neustále vytvářejí nové, barevné, zábavné tvary: obrys kozačky, květu nebo dokonce slona. Jak je třeba rozmístit drzé červy vedle sebe a na sebe, aby ladili se šablonami? 60 úkolů má z kola na kolo narůstající náročnost. Komu se je všechny podaří vyřešit? Hra obsahuje: 14 barevných dřevěných červíků, 1 spirálová kniha se 60 úkoly, 1 kniha pravidel s řešeními.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168262604 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.31 kg |
| ? Materiál: | kartón,drevo |
| ? Počet dielikov: | 77 kariet |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 17 x 13 x 5 cm |
| hmotnosť: | 0.31 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Logic! |
| Rozmery: | 17 x 13 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 77 kariet |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kartón,drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
