Haba Logic! GAMES Logická hra pro děti Kde je Wanda od 4 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Logic! GAMES Logická hra pro děti Kde je Wanda od 4 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Řešte úkoly pomocí chytrých kombinací a najděte malou červenou příšerku – to je cílem logické hry Logic! Games - Kde je Wanda? od německého výrobce HABA. V krátkém čase se puzzle box stane 3D hrou pro děti se spoustou hracího materiálu, který je vyroben ze dřeva a kartonu. 2 částí), 5 příšerek, 4 oblíbené věci, 1 spirálová podložka se 60 úkoly a řešeními, 1 sada pokynů.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168262543 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.31 kg |
| ? Materiál: | kartón,drevo |
| ? Počet dielikov: | 77 kariet |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 17 x 13 x 5 cm |
| hmotnosť: | 0.31 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Logic! |
| Rozmery: | 17 x 13 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 77 kariet |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kartón,drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
