Haba Logic! GAMES Logická hra pro děti Milo v akvaparku od 6 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Logic! GAMES Logická hra pro děti Milo v akvaparku od 6 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Řešte úkoly pomocí chytrých kombinací a najděte spávná řešení jak mají být tyto barevné tobogány správně umístěny – to je cílem logické hry Logic! Games -Milo v aquaparku od německého výrobce HABA. Je čas začít si hrát v aquaparku s kuličkou Milo! V parku je neustále se měnící tobogán, který lze změnit mrknutím oka. Cílem je posunout pestrobarevné kousky skluzavky tak, aby po ní Milo Marble mohl svištět. Zpočátku je potřebný dobrý přehled a poté pevná ruka pro spouštění kuličky. 60 úkolů má z kola na kolo stoupající náročnost. Komu se je všechny podaří vyřešit?Obsah: 1 bazén (skládající se z 1 ilustrované krabice, 1 mřížky (ze 4 dílků), 1 hrací desky), 1 kuličky Milo, 1 žlutého plovacího kruhu, 2 dřevěných bloků startu a cíle, 13 skluzavek, 1 spirálové knihy se 60 úkoly a řešeními, 1 kniha pravidel.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168262666 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.31 kg |
| ? Materiál: | kartón,drevo |
| ? Počet dielikov: | 77 kariet |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 17 x 13 x 5 cm |
| hmotnosť: | 0.31 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Logic! |
| Rozmery: | 17 x 13 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 77 kariet |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kartón,drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
