Haba Magnetická hra pro děti Závody slimáků v kovové krabici
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Magnetická hra pro děti Závody slimáků v kovové krabici
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Během kluzkých slimáků v zeleninové zahradě paní Meyerové, Sebastian Schneck, Gloria Glibber a přátelé se pohybují vpřed v slimáku, ale to jim nebrání v plazit se nebo sklouznout jeden po druhém. Happy DICE hodí a praktické pohyby dostanou vaše slimáky na pódium, aby získaly co nejvíce bodů a vyhrály!Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168242156 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.649 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez,magnet |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2 -4 |
| Rozmery: | 21,5 x 21,5 x 6,5 cm |
| hmotnosť: | 0.649 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 21,5 x 21,5 x 6,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kov/nerez,magnet |
| Počet hráčov: | 2 -4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
