Podrobný popis
Magnetická hádanka s motýlími zvířaty na farmě obsahuje 4 obrázky z zemědělského prostředí, rodiny farmy, hospodářských zvířat, rostlin a mnoha dalších příslušenství. To vše umožní dětem znovu a znovu vytvoří obrázky života na farmě. Závisí to pouze na jejich fantazii. Krásná magnetická hra pro chlapce a dívky je zábava a zároveň pomáhá rozvíjet představivost a jemné motorické dovednosti. Vhodné pro děti: 3 roky Velikost produktu: 20,5 x 20,5 cm Materiál: kov, magnetická fólie >Dodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168218960 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.76 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez,magnet |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 21,5 x 22 x 3,8 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.76 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 21,5 x 22 x 3,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kov/nerez,magnet |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
