Haba Magnetická hračka Oblékání Panenka Lilli v kovové krabici
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Magnetická hračka Oblékání Panenka Lilli v kovové krabici
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Balení v praktické kovové krabici vhodné pro snadné přenášení nebo použití při cestování. Tato balíčky jsou 4 obrázky různých prostředí, kde se panenka Lilly nachází (doma, venku) a 54 magnetických oblékání. Vhodné pro děti: 3 roky box: 20,5 x 20,5 cm Materiál: kov, magnetická fólie < /P>Dodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168073927 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.762 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez,magnet |
| ? Počet dielikov: | 59 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 21,5 x 22 x 3,8 cm |
| Téma: | Bábiky |
| hmotnosť: | 0.762 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 21,5 x 22 x 3,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 59 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | kov/nerez,magnet |
| Téma: | Bábiky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
