Podrobný popis
Na jaře sbíráme květiny, v létě ležíme u bazénu - a co děláme na podzim a v zimě? Možná hrajeme draka a budeme bruslit? Tato praktická magnetická herní krabice zve děti, aby kombinovaly zábavné aktivity v různých ročních obdobích - doma nebo na silnici! Vhodné pro děti: 3 roky Velikost produktu: 18 x 23 cm Materiál: Magnetická fólie, lepenkaDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168231716 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.58 kg |
| ? Materiál: | magnet |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 23 x 18,5 x 5 cm |
| hmotnosť: | 0.58 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Magnetibook |
| Rozmery: | 23 x 18,5 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
