Podrobný popis
Malí farmáři v sadech se mohou pohybovat, počítat nebo třídit koule pomocí magnetického pera s barvami. Světle zbarvené kuličky se stávají jablky, švestky, hrušky a třešně, které lze sklidit. Ale dejte si pozor na Black Raven Ball - tento nesmí být nikdy umístěn do koše! Magnetická hra, která je velmi zábavná a která dává rodičům příležitost mluvit s dítětem o typech ovoce, plodin a zdravých dobrot. Vhodné pro děti: od 2 letDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168256016 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.52 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 30,6 x 26,8 x 3,5 cm |
| hmotnosť: | 0.52 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Ovocný sad |
| Rozmery: | 30,6 x 26,8 x 3,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
