Podrobný popis
Malí zahradní přátelé mohou vést koule s magnetickým perem a nbsp; jak se jim líbí nebo je třídí podle barvy. Bílé kuličky se tak stávají vejci, červená jablka v košíku a žlutá zralá hrušky zdobení stromu ve vajíčkovém hnízdě. Dětská hra magnetický labyrint s perem haba pro rozvoj motorických dovedností od 2 let Haba Filozofie je založena na jednoduchém principu: Děti jsou nejdůležitější věcí v & nbsp; Life! Vložit základní životní hodnoty, pomáhat dětem v jejich rozvoji a nezávislosti, podporovat jejich kreativitu a představivost; Haba nabízí hračky a hry speciálně navržené pro jednotlivé věkové fáze vývoje dětí. Haba vyvíjí a stimuluje vnímání, představivost, kreativitu, motorické dovednosti, sociální hru. Hračky Haba jsou pravidelně oceňovány nejen za kvalitu a funkčnost, ale také za jejich krásný design.Dodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168202792 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.466 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 31,5 x 27,6 x 3 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.466 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Ovocný sad |
| Rozmery: | 31,5 x 27,6 x 3 cm |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
