Podrobný popis
Dřevěný labyrint s kuličkami, které musí být vedeny magnetem s barvou a množstvím na správné zvíře. Kolik stojí obrázek krav? Jakou barvu má číslice 1? Kolik bílých vajec má slepici? Hra s tímto labyrintem je zábavná a zlepšuje motorické dovednosti. Vhodné pro děti: Od 2 let Velikost produktu: 23x 23 cm Materiál: dřevoDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168208077 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.485 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 31 x 26,7 x 3 cm |
| Téma: | Čísla/Matematika |
| hmotnosť: | 0.485 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 31 x 26,7 x 3 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Čísla/Matematika |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
