Podrobný popis
Kdo by chtěl projít lesy? Malí průzkumníci mohou pomocí magnetického pera pohybovat malými barevnými kuličkami přes stromy a lesem k příslušnému lesním zvířeti. Například tři bílé koule se stávají vejci v ptačí hnízdě. Je to skvělá zábava a děti budou učit barvy a čísla od 1 do 6.Dodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168260747 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.6 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 31 x 26,5 x 3 cm |
| Téma: | Les |
| hmotnosť: | 0.6 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 31 x 26,5 x 3 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
