Podrobný popis
Dřevěný labyrint s koulemi, ve kterých je nutné použít magnet k přenosu míčových cest rušného města do pravého domu, stejnou barvu. Tento míčový labyrint od německého výrobce Hab je jemné motorické dovednosti. Vhodné pro děti: Od 2 let Velikost produktu: 25 x 21,5 cm Materiál: WoodDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168202785 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.538 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 25 x 21,5 cm |
| hmotnosť: | 0.538 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 25 x 21,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
