Podrobný popis
Dobrodružná hra pre 2 – 4 hráčov od 6 do 99 rokov, vďaka ktorej si pri zostavovaní ciest potrénujete svoj postreh. Dĺžka jednej hry je cca 15 minút. Veľký a mocný džin stráži tisíce svojich pokladov v jaskyni s pokladmi. Aby mohli lupiči poklad získať, musia nájsť správnu cestu tajomnou jaskyňou. Ale to nie je vôbec tak ľahké! Mapa pokladu je roztrhaná na mnoho kúskov, cestu na nej nie je možné rozpoznať... Pomôžte lupičom poskladať mapu znovu dohromady. Kto má bystré oko a dokáže rýchlo kombinovať, nezíde z cesty a získa najviac pokladov. Obsah hry: 30 kariet s cestami, 12 kariet s úlohami, 12 kariet s pokladmi, 1 kocka, 1 pravidlá hry.Vďaka svojim malým rozmerom je hra vhodná aj na cesty.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168218359 |
| ? Vek dieťatka: | od 6 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Rozmery: | 10,9 x 11,4 x 3,8 cm |
| Séria: | Cestovné a mini hry |
| TOP: | Áno |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 6 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 3 |
| Séria: | Cestovné a mini hry |
| Rozmery: | 10,9 x 11,4 x 3,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
