Haba Mini hra v kovovej krabici Magický jednorožec Kvarteto
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Mini hra v kovovej krabici Magický jednorožec Kvarteto
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Glitter luck a ich kamaráti jednorožci dnes hrajú kvarteto! S kým sa rád hrá? Pri troche sústredenia a správnej porcii šťastia môžete získať štyri rovnaké karty a vytvoriť kvarteto. Za odmenu je oblačný kryštál. Komu sa podarí nazbierať najviac oblačných kryštálov? Unicorn Glitter Happiness - Friends Quartet od HABA je magická kartová hra pre deti od 4 rokov. Každý, kto nazbiera všetky 4 karty kvarteta, dostane ako odmenu trblietavý kryštál Na oblačných mapách deti zbierajú svoje kryštály – kto ich má na konci hry najviac? Rozsah hry: 32 kvartetových kariet, 6 oblačných máp, 8 oblačných kryštálov Kartová hra z obľúbenej série jednorožec glitter luck od HABADodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168264387 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.19 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 56 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 4+ |
| Rozmery: | 14,7 x 10,7 x 3,2 cm |
| hmotnosť: | 0.19 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 14,7 x 10,7 x 3,2 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 56 |
| Počet hráčov: | 4+ |
| Materiál: | kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
