Podrobný popis
Hráči pomáhají malému drakovi sbírat co nejvíce zmrazených třpytivých kamenů. S ohněm se snaží roztavit ledový prsten na prstenu a postupně dokazují, že třpytivé kameny vypadnou. Každé kolo hráčů si musí takticky vybrat, jakou barvu třpytivého barevného kamene používají. Vyhraje hráče, který shromažďuje maximálně třpytivé kameny. Otec. Vhodný pro děti: Od 5 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168254357 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.2 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 56 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Rozmery: | 14,5 x 10,2 x 3,3 cm |
| hmotnosť: | 0.2 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 14,5 x 10,2 x 3,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 56 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
