Podrobný popis
Na vaši značku, nastavte, jděte! Každý chce být první, kdo se zbaví svých hracích karet, ale jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je mít v ruce správné karty! První hráč, který úspěšně kombinoval štěstí a taktiku, aby se nejprve zbavil všech svých karet jako cenu kočky. Cílem hry je být prvním hráčem, který získal dvě kočky. BR> Vhodný pro děti: Od dětí: Od 5 let Haba Filozofie je založena na jednoduchém principu: děti jsou nejdůležitější věcí v životě! Vložit základní životní hodnoty, pomáhat dětem v jejich rozvoji a nezávislosti, podporovat jejich kreativitu a představivost; Haba nabízí hračky a hry speciálně navržené pro jednotlivé věkové fáze vývoje dětí. Haba vyvíjí a stimuluje vnímání, představivost, kreativitu, motorické dovednosti, sociální hru. Hračky Haba jsou pravidelně oceňovány nejen za kvalitu a funkčnost, ale také za jejich krásný design.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168206387 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.22 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 58 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Rozmery: | 11 x 15 x 3,4 cm |
| hmotnosť: | 0.22 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 11 x 15 x 3,4 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 58 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón |
| Počet hráčov: | 2 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
