Podrobný popis
Šarady - Pantomime je vynikající a zábavná hra beze slov. Desková hra je navržena pro 4 až více hráčů, je to jedna z populárních společenských her pro děti a dospělé. Hráči popisují vyhledávané výrazy po gestech, výrazy obličeje nebo pohyby těla. Kdo mluví nebo vydává zvuky, ztrácí body! Vhodný dárkový tip pro chlapce, ale také dívky. Pantomime hra pomáhá rozvíjet neverbální řeč, chování veřejnosti, podporuje odvahu a herecké schopnosti, rozvíjí představivost a představivost, ale také snadno reakce. Podle vlastního uvážení), přesýpací hodiny (pokud chcete hrát čas) < < BR> Počet hráčů: 4 nebo více Trvání: 5 - 15 min. 6Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168207827 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.19 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 56 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 4+ |
| Rozmery: | 14,7 x 10,7 x 3,2 cm |
| hmotnosť: | 0.19 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 14,7 x 10,7 x 3,2 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 56 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón |
| Počet hráčov: | 4+ |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
