Haba Mini hra pro děti Žebríky v džungli magnetická v kovové krabici
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Haba Mini hra pro děti Žebríky v džungli magnetická v kovové krabici
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
cestovní hra Ladds v džungli od Haba nabízí dětem od 4 let nejlepší zábavu na silnici. Nuda není tady! Části cestovní hry Haba jsou magnetické a dobře drží v robustní kovové krabici: při cestování se nic neztratí.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168255682 |
| ? Vek dieťatka: | od 4 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.48 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez,magnet |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Rozmery: | 24 x 16 x 3cm |
| Téma: | Džungľa |
| hmotnosť: | 0.48 kg |
| Vek: | od 4 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 24 x 16 x 3cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kov/nerez,magnet |
| Počet hráčov: | 2 - 4 |
| Téma: | Džungľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
