Podrobný popis
Kto alebo čo som? Pekár, lev alebo dokonca kanvica? Vďaka svojim malým rozmerom je hra vhodná aj na cesty. Na výhru tejto hry potrebujete chladnú hlavu, pretože víťazom môže byť iba ten, kto kladie správne otázky a kombinuje ich správnym spôsobom.Obsah: 1 čelenka, 1 otáznik, 40 kariet, 10 počítadiel a návod na hru. Vhodné pre deti: od 5 rokovDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168207834 |
| ? Vek dieťatka: | od 5 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.2 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 52 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Rozmery: | 10,8 x 15 x 3,5 cm |
| hmotnosť: | 0.2 kg |
| Vek: | od 5 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Master kartón: | 4 |
| Séria: | Cestovné a mini hry |
| Rozmery: | 10,8 x 15 x 3,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 52 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Materiál: | kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
