Podrobný popis
Hra pro malé hráče učí děti, aby nakupovaly na trhu zábavným způsobem, prozkoumaly hodnotu peněz, orientovaly se do zboží ve stájích. Hra je pro 4 hráče. Každý hráč získá nákupní seznam se 4 položkami. Kde prodávají role a kolik stojí sýr? Délka jedné hry je asi 10 minut. Obsah hry: 1 prodejní stánek (spodní část krabic s vložením, hrací deska a kulisy), 8 mincí s korunou, 4 velké mince s hvězdou, 4 Haba dětské bankovky, 16 kusů ve 4 kategoriích , 4 nákupní seznamy, 1 kostka, 1 pravidla. vhodné pro děti: od 2 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168226316 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.82 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 38 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Rozmery: | 22,6 x 22,8 x 6,8 cm |
| hmotnosť: | 0.82 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Moje prvé hry |
| Rozmery: | 22,6 x 22,8 x 6,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 38 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
