Podrobný popis
Připravte malé děti na návštěvu lékaře pomocí této hry. Něco se stále děje s lékařem v kanceláři. Malý chlapec přišel k očkování, dívka Greta měla nehodu a malý kašel EMA. Hráči pomáhají lékaři léčit malé pacienty a seznámit se s nástroji. Hra má jednoduchá pravidla pro 4 malé hráče. Čas jedné hry je asi 10 minut. Obsah hry: 4 karty pacientů, 1 postava lékaře, 1 sada první pomoci, 1 doktorská pouzdra, 6 lékařských nástrojů (karton), 2 nálepky záplaty, 2 nálepky, 20 barevných kousků medvídku, kusy 1 pravidla hry. vhodné pro děti: od 2 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168242804 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.8 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 37 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Rozmery: | 35 x 23 x 6,8 cm |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| hmotnosť: | 0.8 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Moje prvé hry |
| Rozmery: | 35 x 23 x 6,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 37 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
