Podrobný popis
Hra kooperativní paměti je vhodná pro nejmladší děti, rozvíjí logické myšlení, paměť, řeč a slovní zásobu. Ve městě Haba to hoří! Hasiči Max a Anton potřebují pomoc při uhasení ohně. Přestože však děti přicházejí na pomoc, musí vědět, co potřebují k uhasení toho, co se zařízení nazývá a kde jsou uloženy v hasičském vozu. Najdete kbelík, hasicí přístroj, hadici? Kartonový balíček je hasičská stanice. Hra zahrnuje: 1 Fire Brigade Station (spodní část herního kabinetu), 1 hrací postava Hasič Max, 1 hasicí přístroj, 1 kbelík, 1 hadice, 1 hasičský vůz, 8 karet s půlkruhové cesty, 6 karet s vybavením, pokyny, pokyny, pokyny, pokyny . Hra je navržena pro: 1 - 4 hráče Doba trvání hry: 5 - 10 min Vhodné pro děti: 2 roky věku Materiál: dřevo, kartonDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168235523 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.52 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Rozmery: | 22,9 x 22 x 7 cm |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| hmotnosť: | 0.52 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Moje prvé hry |
| Rozmery: | 22,9 x 22 x 7 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
