Podrobný popis
Hra pro malé hráče učí děti zábavným způsobem základní barvy a geometrické tvary. Hra obsahuje 4 dvojité potlačené hrací karty s otvory pro umístění různých barevných geometrických tvarů. Hra zahrnuje mimo jiné pravidla pro dvě klasické stolní hry. Děti se při hraní seznámí s různými barvami a tvary, tyto dvě kooperativní hry s pravidly u dětí tyto znalosti posilují. Jednotlivé kousky hádanky ve hře zdarma jsou nejen zábavné, ale také podporují motorické dovednosti a detekce detailů. Obsah balíčku: 8 dřevěných kusů (čtvercový, trojúhelník, kruh a květina), 4 hrací desky, 2 kostky, 1 karta se symboly, pokyny. Vhodné pro děti: Od 2 let Materál: dřevo, lepenkaDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168071350 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.48 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 15 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Rozmery: | 15,8 x 24,1 x 7,1 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.48 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Moje prvé hry |
| Rozmery: | 15,8 x 24,1 x 7,1 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 15 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 1 - 4 |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
