Podrobný popis
Malý toptop Tomcat se hraje celý den. Nyní je čas na vyčištění! Ale kde umístit jednotlivé karty? Kam patří hasičská stanice? A kde žirafy? Promluvte si s dítětem, kde patří obrázek na kartě, a poté požádejte dítě, aby kartu vložila do správné složky. Hra rozvíjí spolupráci (diskuse, kde to, co patří), koordinace (vložení karty do díry) a zároveň podporuje smysl pro pořádek u dítěte. Možná budete také dělat hračky v místnosti :-)Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168233505 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.48 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 1 - 3 |
| Rozmery: | 23,8 x 16 x 7 cm |
| hmotnosť: | 0.48 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Moje prvé hry |
| Rozmery: | 23,8 x 16 x 7 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 1 - 3 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
