Podrobný popis
Hráči skládají zvířata za zvířatami ve třech nových hrách pro nejmladší hráče. Ve třetí hře spolupracují v boji proti krabům. Nechte nejlepšího hráče vyhrát! Dřevěná roztřesená zvířata jsou v této stohovací hře pro nejmladší děti skvělou zábavou. Hra zahrnuje: 8 snadno pochopitelných dřevěných zvířat a juniorskou verzi populární verze. Vhodné pro děti: od 2 letDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 4010168255859 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.62 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 8 |
| Master kartón: | 2 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Rozmery: | 22 x 22 x 6,7 cm |
| hmotnosť: | 0.62 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Moje prvé hry |
| Rozmery: | 22 x 22 x 6,7 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 8 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Počet hráčov: | 2 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
