Podrobný popis
Haba Dolls také sní o krásném novém oblečení! Rodiče panenek mohou nyní tento sen udělat - s čelenkou a šaty od hlavy až k patě.Dodatočné parametre
| Kategória: | Bábiky |
|---|---|
| EAN: | 4010168251318 |
| ? Vek dieťatka: | od 1,5 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.043 kg |
| Rozmery: | 17 x 17 x 32 cm |
| Téma: | Bábiky |
| TOP: | Áno |
| hmotnosť: | 0.043 kg |
| Téma: | Bábiky |
| Vek: | od 1,5 roka |
| Rozmery: | 17 x 17 x 32 cm |
| TOP: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
