Podrobný popis
Hledání, třídění a vkládání prstenů podle barevných zvířat přináší spoustu zábavy a radosti. Hra trénuje rozpoznávání a přiřazení barev, podporuje jemné motorické dovednosti a praktikuje první počítání. Desky s motivy zvířat (myš, flip flop, motýl, beruška, selat) jsou velké, snadno pochopitelné, a proto je lze použít jako první hádanka. vhodné pro děti: od 2 letDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 4010168202754 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.155 kg |
| ? Materiál: | drevo,kartón |
| ? Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 37,5 x 27,9 x 6 cm |
| Téma: | Čísla/Matematika |
| hmotnosť: | 1.155 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 37,5 x 27,9 x 6 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 20 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kartón |
| Téma: | Čísla/Matematika |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
